İL MÜDÜRÜMÜZ NEVZAT ÖZER’DEN KAYSERİSPOR KULÜBÜ BAŞKANI EROL BEDİR’E ZİYARET

Kayseri Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Nevzat ÖZER ve beraberinde ASP Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı ve ÇEKOM Müdürü Sait POSTALLI ile kuruluşlarda korunma ve bakım altında bulunan bir grup çocukla birlikte Kayserispor Kulübü Başkanı Sayın Erol BEDİR’i kulüp binasında ziyaret ettiler.
Yapılan bu ziyarette İl Müdürü Nevzat ÖZER Aile ve Sosyal Politikalar  Bakanımız Sayın Fatma Betül SAYAN KAYA’nın korunma altında bulunan çocuklarımıza yönelik sosyal ve sportif faaliyetlere son derece önem verdiğini belirterek bu doğrultuda İl Müdürlüğü çalışanları ve çocuklarımızla birlikte Kayserispor’umuzun bütün maçlarında bulunarak manevi destek vermeye gayret ettiklerini ifade ederek korunma ve bakım altında bulunan çocuklara göstermiş oldukları ilgi ve desteklerinden dolayı Sayın Erol BEDİR ve kulüp yöneticilerine teşekkür ettiklerini belirtti. Kayserispor kulübü Başkanı Erol BEDİR ise her zaman Aile ve Sosyal Politikalar bünyesinde korunma altında bulunan çocuklara desteklerinin süreceğini, onlara uygun bir zamanda futbolcularla birlikte iade-i ziyarette bulunacaklarını belirtilerek İl Müdürü Nevzat ÖZER’e yapmış olduğu hassas görevinden ve yaptığı bu anlamlı ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.
İl Müdürü Nevzat ÖZER ve beraberindeki çocuklar Teknik Direktör Marius SUMUDİCA ile tanışarak başarı dileklerinde bulundular. SUMUDİCA’nın çocuklara yakın ilgisi gözlerden kaçmadı.
Yapılan ziyaretin sonunda İl Müdürü Nevzat ÖZER tarafından Sayın Başkan Erol Bedir ve As Başkan Mehmet ÇAKMAK UYAR’a teşekkür belgesi takdim edildi.


 


Sonraki Sayfa: Personel Arası Masa Tenisi Turnuvası Sona Erdi

Önceki Sayfa : YEŞİLHİSAR BELEDİYESİNDE KONFERANS