KURUM MÜDÜRLERİNDEN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MÜNASEBETİYLE VALİMİZE ZİYARET

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kamu kurumlarında görev yapan kadınlar İl Müdürlüğümüz öncülüğünde Kayseri Valisi Süleyman Kamçı’yı makamında ziyaret etti.
 
İl Defterdar Vekili Aytül Alan, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Sibel Livdumlu, Aile ve Sosyal Politikalar Şube Müdür Vekili Şemsi Dayı, ŞÖNİM Müdür Vekili Kübra Yaman, Kadın Konukevi Müdür Vekili Neşe Kalaycı, , Emniyet İl Müdürlüğünden Polis Memuru İlkay Toy,  Sağlık İl Müdürlüğü Başkan Yardımcısı Rabiye Özlem Ulutabanca, 1.Komando Tugayı Sağlık Yarbay Gülzehra Cebeci ve Milli Eğitim İl Müdürlüğü (Anaokulu Müdürü) Esra Üner’den oluşan heyet, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Vali Kamçı’yı ziyaret etti.  Ziyarette, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Nevzat Özer’de hazır bulundu.
 
Valimiz Sayın Süleyman  Kamçı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kadınlar toplumun vazgeçilmez bir parçasıdır. Devletimiz güçlü ise milletimiz birlik ve beraberlik içerisinde yaşıyorsa hiç şüphesiz kadınlarımızın rolü oldukça büyüktür.” dedi.
 
Türk toplumunun kadınlara çok önem verdiğinin altını çizen Vali Kamçı, “Toplumdaki huzur ve güven kadınlara bağlı. Çünkü kadınlar bu huzur ve güveni topluma yansıtacaktır” dedi.Kadınların toplumun her alanda aktif rol oynadığını belirterek, siyaset, bilim, girişimcilik, sosyal, kültürel ve ekonomik hayatta bugün kadınlarımız istedikleri işlerde çalışabildiğini belirten Vali Kamçı, toplumumuzda artık kadınlarımız her türlü haklara sahip olduğunu belirtti.
 
Tüm kadınların, 8 Mart Kadınlar Gününü kutlayan Vali Kamçı, bu anlamlı ziyaret nedeniyle kadınlara teşekkür etti.


 


Sonraki Sayfa: "İl Müdürümüz Nevzat ÖZER'in 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı"

Önceki Sayfa : 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ COŞKUYLA KUTLADIK